Za nami weekend z Judo MIZUKA pełen wrażeń

Uroczyste otwarcie nowej sali i treningi z Kotaro Sasaki

Dziś dobiegła końca wizyta Kotaro Sasaki w naszym klubie. Podczas tego weekendu odbyły się łącznie cztery treningi przeprowadzone przez Kotaro, na których przekazał on mnóstwo niezwykle cennych wskazówek zarówno dla naszych zawodników jak i trenerów. Dziękujemy Kotaro za otwartość i podzielenie się z nami swoją wiedzą.

Podczas jego wizyty naszego gościa miało miejsce również uroczyste otwarcie nowej hali na Centrum Sportu, która została zaprojektowana na potrzeby naszej dyscypliny sportu, a niedawno wybudowana i oddana do użytku. Uroczystego przecięcia wstęgi a zarazem otwarcia nowej hali dokonał sam Prezydent Przemysław Zych. Przekazujemy serdeczne podziękowania dla władz Miasta Opole za wsparcie i inwestycje w naszą dyscyplinę sportu. Jesteśmy przekonani, że podjęte działania przełożą się na osiągane wyniki sportowe.

Nowo otwarta sala mieści blisko 300 m2 maty co stwarza warunki do treningu jakimi może się pochwalić niewiele polskich klubów judo. Korzystając z tego od 1 września 2021 r. w każdą środę w godzinach 18.30-20.15 organizowane będzie otwarte randori, na które zapraszamy wszystkich chętnych judoków z Opola i okolic, niezależnie od przynależności klubowej.