Druga runda MIZUKA CUP 2023 przechodzi do historii

Za nami niezwykłe emocje. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie!

Za nami druga runda turnieju Mizuka Cup 2023 na którym okazje do rywalizacji mieli nasi najmłodsi zawodnicy. Nasze wewnętrzne zawody po raz kolejny zgromadziły około 140 uczestników, co jest dla nas powodem do radości!

Nasi zawodnicy wystartowali w czterech kategoriach wiekowych: U7, U9, U11 i U13. Dzieci w kategorii poniżej 7 lat rywalizowały na torach przeszkód, zawodnicy nieco starsi toczyli walki w parterze, a najstarsze kategorie wagowe toczyły walki „w stójce”. Niezależnie jednak od grupy wiekowej nie brakowało emocji.

Pomimo, że nie każdy mógł stanąć na najwyższym stopniu podium to każdy został uhonorowany pięknym medalem. Liczy się bowiem zdobywanie doświadczenia i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami. Dziękujemy, że byliście z nami i za wspaniały doping!

Organizacja klubowych zawodów nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych starszych zawodników, którzy pomogli nie tylko w przygotowaniu sali do turnieju, ale również w sprawnym przeprowadzeniu zawodów, a nawet spróbowali swoich sił przy sędziowaniu walk. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Podziękowania składamy również na ręce rodziców, którzy pomogli w przygotowaniach przed i w trakcie zawodów.

Koniecznie zachęcamy do obejrzenia do obejrzenia galerii zdjęć umieszczonej na naszym profilu na facebooku TUTAJ.