Cztery przepustki do startu w Mistrzostwach Polski

Sześciu zawodników MIZUKI rywalizowała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W miniony weekend sześciu reprezentantów MIZUKI wzięło udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które rozegrane zostały w Poznaniu. Stawka zawodów była podwójnie wysoka, gdyż zawody te są najważniejszym wydarzeniem dla tej kategorii wiekowej w Systemie Sportu Młodzieżowego, a ponadto tym razem dodatkowo były eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodzików. Ostatecznie wracamy z czterema medalami, a tym samym czterema pewnymi awansami i jednym miejscem rezerwowym.

Warto dodać, że w turnieju brało udział łącznie 217 Młodzików i Młodziczek z czterech województw (wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i opolskie).
Bardzo cieszy nas fakt, że każdy z sześciu naszych reprezentantów wrócił z przynajmniej jedną wygraną walką, natomiast te przegrane motywują nas do jeszcze większej pracy.
Nasze wyniki:
2 miejsce Dominika Śniegórska kat. 63 kg
2 miejsce Wiktor Wołąsewicz kat. 66 kg
3 miejsce Szymon Zajączkowski 66 kg
3 miejsce Szymon Konior 73 kg
7 miejsce Zuzanna Ujma 48 kg
Damian Ozdowski w kategorii 60 kg zakończył swoje walki z bilansem 1-1.

Tak się składa, że ze względu na przesunięcie roczników w kategorii młodzika, był to pierwszy start w zawodach tej rangi dla całej szóstki naszych reprezentantów, a tym samym są to dla nich pierwsze wywalczone przepustki do zawodów rangi mistrzowskiej. Tym bardziej gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!