Kalendarz zawodów

DATA NAZWA MIEJSCE ROCZNIKI
05.03 Puchar Polski Juniorów Młodszych (limity OOM) Piaseczno U18
06.03 IKIZAMA CUP Piaseczno U10-U16
13.03         Turniej Judo dzieci i Młodzików Sosnowiec U16 i młodsi
19.03 Otwarte Mistrzostwa Bytomia - Runda I Bytom         U12 i U14
26.03 Camp z Robertem Krawczykiem Opole 2011 i starsi
27.03 Mizuka Cup Opole 2011 i młodsi
09.04 International Judo League - Runda I Bytom U11-U15
13-15.04 Olympic Camp z Lukasem Krpalkiem Poznań 2013 i starsi
23.04 International Judo League - Runda II Warszawa U11-U15
24.04 Super Liga Judo Oleśnica U10-U14
28-29.04 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok U18
07.05 Turniej Dobrej Woli Gdańsk U8-U14
08.05 I Puchar Dolnego Śląska Łagiewniki U10-U18
7-8.05 Same Judo Cup Warszawa  
14.05 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Kraków U10-U16
14.05 Śląska Liga Judo - Runda II Piekary Śląskie U10 - U14
15.05 Otwarte Mistrzostwa Bytomia - Runda II Bytom U12 - U14
28-29.05 International Judo League - Runda III Kąty Wrocławskie U11-U15
4-5.06 Baltic Cup Gdynia U16 i starsi
4.06 Śląska Liga Judo - Runda III Radzionków U12 - U14
11-12.06 Solanin Cup Nowa Sól U12 - U16
12.06 Super Liga Judo Oleśnica U10 - U14
24-31.07 Summer Olympic Camp z  Dźwirzyno 2014 i starsi
16-26.08 Letni obóz z JUDO MIZUKA  Puck Wszyscy
       
  DRUGIE PÓŁROCZE    
17.09 Mistrzostwa Regionu Młodzików MMM Poznań U16
24.09 International Judo League - Runda IV Olomouc (Czechy) U11-U15
25.09 Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 2007-2016
02.10 Super Liga Judo Świebodzice U10-U14
8.10 International Judo League - Runda V Gdańsk U11-U15
9.10 Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 2007-2016
15.10 Śląska Liga Judo - Runda IV Bytom U12 - U14
22-23.10 Turniej Nadziei Olimpijskich Warszawa U14
29-30.10 Mistrzostwa Polski Młodzików Kielce U16
06.11 II Puchar Dolnego Śląska Łagiewniki U10-U18
11.11 International Judo League - Runda VI Poznań U11-U15
13.11 Super Liga Judo Jordanów Śląski U10-U14
13.11 Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 2007-2016
19.11 Śląska Liga Judo - Runda V Koszęcin U12 - U14
03.12 Otwarte Mistrzostwa Bytomia - Runda III Bytom U12 - U14
03-04.12 International Judo League - Runda VII Opole U11-U15
04.12 Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 2007-2016
11.12 Super Liga Judo Sobótka U10-U14
17.12 III Puchar Dolnego Śląska Łagiweniki U10-U18